رویه ارسال سفارشات ارکیده شب

 

هزینه ارسال

  • هزینه ارسال سفارشات سبد خرید شگفتانه (بیشتر از 150 هزار تومانرایگان می‌باشد.
  • هزینه ارسال تمامی سفارشات با مبلغ کمتر از 150 هزار تومان، با توجه به بعد مسافت و هزینه‌های بسته بندی 20 هزار تومان می‌باشد.

تحویل اکسپرس رایگان در مشهد

فروشگاه اینترنتی ارکیده شب در شهر مشهد اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده و سفارشات شما اگر تا ساعت 11 صبح در سایت ثبت شود سفارش شما در همان روز تحویل می‌شود در غیر این صورت سفارشات شما حداکثر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد.

در هر زمان پاسخگوی شما هستیم

در صورت وجود هرگونه ابهام در رابطه با نحوه ارسال و پیگیری سفارشات ارسالی خود می‌توانید در هر ساعتی با شماره 09153105315 (شیرزاد) تماس حاصل نمایید.

– درصورتی که شما در شهر مشهد نیستید، سفارش شما از طریق پست پیشتاز و طی 3 الی 5 روز کاری تحویل شما خواهد شد.

– هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره پست محاسبه می‌شود.

قوانین و ضوابط تعویض یا مرجوع محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات

  • به طور کلی محصولات آرایشی و بهداشتی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان بازگشت ندارند، مگر اینکه نقص فنی آن‌ها توسط کارشناسان ارکیده شب تأیید گردد.
  • اطلاعات و جزئیات درج شده در بخش توضیحات محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات در وب سایت فروشگاه اینترنتی ارکیده شب، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد.
  • در مورد عطریات نیز در صورت داشتن شرایط لازم (اصل فاکتور یا شماره فاکتور، باز نشدن بسته بندی کالا و دست نخوردگی و غیره که دال بر صحت و سلامت کالا باشد) و با تاییدیه مدیریت فروشگاه امکان‌پذیر می‌باشد.
  • توصیه می‌شود قبل از ثبت نهایی سفارشات، از انتخاب خود از لحاظ رنگ، بو، رایحه، کاربرد، روش مصرف و سایر توضیحات تکمیلی با متخصصین فروشگاه اینترنتی ارکیده شب مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نمایید.